دوشنبه 5 دی‌ماه سال 1384 ساعت 03:36 ب.ظ

نگاه هفته

Briefcase Yahoo  چیست؟

این سرویس یاهو همانند بخشی از حافظه کامپیوترتان می باشدکه برروی اینترنت نصب شده و دسترسی به آن ازهر محلی امکان پذیرمیباشد .به این صورت که شما با داشتن یک اشتراک یاهو که همان داشتن ایمیل در یاهوست می توانید از این سرویس مفید ودیگر امکانات رایگان یاهو استفاده کنید.

بدین معنی که شما میتوانید تعدادی وبخشی از فایلهای کامپیوتر خودتان (تصویر/ متن / موزیک و..) را به Brifcase  خودتان در Yahoo قرار دهید واز محلی که به اینترنت متصل شوید به آنها  دسترسی داشته باشید.ویا تمام یا بخشی از این اسناد ذخیره شده در آن را در معرض دید عموم یا افراد خاصی به انتخاب خودتان بگذارید.

مراحل زیر را دنبال کنید

1— در صفحه اصلی    Yahoo روی پیوند  Briefcase Yahoo ویا بالای صفحه  Yahoo  سمت چپ روی تصویری که به شکل چمدان  که همان علامت Briefcase است کلیک کنید.

2-همان شناسه واسم رمز خودتان را در یاهو دارید وارد نمایید و روی دکمه Login کلیک کنید .چنانچه با این شناسه اولین بار است وارد  Briefcase میشوید صفحه ای مقابل شما باز میشود در پایین این صفحه  حروفی به صورت مورب مبینید این حروف رادر کادر مجاورش تایپ وروی  submit کلیک نمایید.

3-حالا وارد صفحه ای میشوید دراین صفحه برای اتقال وکپی نمودن فایل از کامپیوترتان روی پیوند  Add  در مقابل نام پوشه  MyDocument کلیک نمایید .

4-پس از باز شدن صفحه با کلیک دوی دکمه  Browse  فایل را در کامپیوتر خود انتخاب نمایید سپس آنرا با زدن دکمه  open به کادر  Briefcase Yahoo منتقل کنید همانند  این عمل را برای 5 فایل دیگر هم میتوانید تکرار کنید سپس روی دکمه upload کلیک نمایید تا فایلها در Briefcase  بارگذاری شوند .تبزیک موفق شدید  !! از این پس میتوانید به این فایلها و دیگر فایلهایی که  دراین محل بارگذاری میکنید از هر منطقه ای دسترسی داشته باشید.

توجه :حداکثر فضایی که یاهو برای هر کدام اعضایش اختصاص داده است در حال حاضر 30 سی مگابایت است. امکانات دیگر Briefcase Yahoo  را درفرصت بعدی خدمت شما بزرگواران عرض خواهم کرد.

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo