پنج‌شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1384 ساعت 03:02 ب.ظ

اگر دقت کرده باشید متوجه شده اید که به تازگی صفحه جدیدی در وبلاگ راه انداخته ام با سر فصل اخبارکه با رفتن به این صفحه سر تیتر جدید ترین خبرهای فن آوری اطلاعت را مشاهده می کنید . دراین مقاله به معرفی بعضی مطالب سر فصل های خبری که امروز دراین صفحه آمده است می پردازیم.البته دوستانی که به یاهو مسنجر خود نشانی ما را افزوده اند این لینک ها را دریافت کرده اند .چنانچه شما هم مایل به دریافت به روز شدن این وبلاگ میباشید به یاهو مسنجر خود نشاانی  farsiyad@yahoo.comرا اضافه کنید.

اینک چند مقاله مفید با لینک آنها امیدوارم انتخاب خوبی باشد.

 برای دیدن تازه ترین مقاله ها و جدیدترین خبرها به این صفحه بروید

 برگی از وب‌ - معرفی سایت های دیدنی، شماره ۵۶

 در این مقاله سایت های "اطلس جهان"، "نرم‌افزارهای مرا بازرسی کن"، "فرهنگ هنر اسکی ‌نویسی"، "مسائل بسیار پیچیده" و "زمان نگار" معرفی شده‌اند.

 آماده‌سازی اسناد با فرمت PDF

 برای تبدیل اسناد به فرمت PDF، به غیر از محصولات خود ادوبی، برنامه‌های سبک‌تر و ارزان‌تری هم عرضه شده، که یکی از آن‌ها محصولی از PDF 995 است که در این مقاله معرفی شده است.

 بزرگترین مجموعه نرم‌افزاری شعر و ادب پارسی منتشر شد

 
نرم افزار درج 3 حاوی گنجینه‌ی آثار بیش از 100 تن از مشاهیر شعر و ادب پارسی از سوی شرکت مهرارقام تولید و به بازار عرضه شد.

 کنترل فایل‌های امنیتی سیستم

 چگونه می‌توان‌‌فهمید که در طی اتصال به اینترنت، یک فایل ناشناخته برروی سیستم شما نشسته است؟

 نفوذ در یک چشم برهم زدن

 سارقان اطلاعات چگونه ممکن است بتوانند از دیواره آتش شما عبور کرده و صدها مگابایت اطلاعات را به سرقت ببرند بدون این که هیچ ردپایی از خود به جای بگذارند؟

 راهنمای مجموعه امنیتی Zone Alarm

 در این مقاله به صورت گام به گام با تنظیمات پیشرفته ‌ Zone Alarm آشنا شده و یک سیستم امنیتی یکپارچه را طراحی می‌کنیم.

 مراقب‌ هویت خود باشید 

 ترجمه: مریم اسماعیلی- پویا بهنام

ماهنامه شبکه - اسفند ۱۳۸۳ شماره 52

 سرقت هویت یکی از جرایمی است که به‌شدت در آمریکا در حال رشد می‌باشد و قربانیان زیادی طی سال‌های 2000 تا 2004 داشته است. بسیاری از قربانیان از طریق حساب اعتباری خود آسیب دیده‌اند. اما برای بسیاری دیگر مسأله خیلی بدتر بوده است.

  نفوذ در یک چشم برهم زدن

 سارقان اطلاعات چگونه ممکن است بتوانند از دیواره آتش شما عبور کرده و صدها مگابایت اطلاعات را به سرقت ببرند بدون این که هیچ ردپایی از خود به جای بگذارند؟

  

  آموزش ،اخبار، راهنما، Zone Alarm  ،" عبدالرضا فارسی"،

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo