چهارشنبه 10 بهمن‌ماه سال 1386 ساعت 09:34 ق.ظ

سرانجام پس از مدت ها از چند روز پیش زبان فارسی رسما به زبان‌های بلاگر اضافه شده است.یکی از دلایل آن هم حتما این است که بسیاری از کاربران این سرویس فارسی زبان هستند.از این پس کسانی مثل خود من که وبلاگی در بلاگر دارند و یا قصد ایجاد آن را دارند کارشان بسیار راحت تر شده است.

عبدالرضافارسی

بد نیست نگاهی هم به صفحه‌ی پرسش و پاسخ بیندازید. فکر می‌کنم پاسخ برخی از پرسشهایی مانند:

چگونه می توانم یک اشتراک Blogger ایجاد کنم؟

چگونه می توانم یک وبلاگ Blogger ایجاد کنم؟

چگونه می توانم موردی را به وبلاگ خود ارسال کنم؟

چگونه می توانم عکسها را ارسال کنم؟

Blogger تلفن همراه چگونه کار می کند؟

چرا وبلاگ من غیرفعال شده است؟ پاسخ این پرسش و پرسشهایی از این دست را می توانید با رفتن به صفحه توضیحات کامل را در بلاگر فارسی بخوانید.

دو نمونه از راهنمای بلاگر فارسی در زیر می آوریم:

چطور وبلاگم را تنظیم کنم که از راست به چپ خوانده شود؟

برای کاربران جدید و کاربرانی که از صفحه آرایی ها استفاده می کنند، پس از وبلاگ جدیدی ایجاد کنید یا اگر از قبل وبلاگ دارید، باید به تنظیمات | قالب بندی زبانه، بروید و زبان خود را به عبری، عربی یا فارسی تغییر دهید.

پس از اینکه زبان قالب بندی خود را تغییر دادید، روی دکمه نارنجی ذخیره تنظیمات در انتهای صفحه کلیک کنید و وبلاگ شما بر روی نمایش از راست به چپ به زبان منتخب شما تنظیم می شود.


Blogger تلفن همراه چگونه کار می کند؟

جهت راه اندازی یک وبلاگ تلفن همراه، پیامی (عکس، متن یا هر دو) به go@blogger.com ارسال کنید، ما یک وبلاگ برای شما راه اندازی می کنیم! بعد از ارسال پیام، یک پاسخ حاوی آدرس اینترنتی تلفن وبلاگ تلفن همراه شما و یک کد ارسال می شود. با کمک این کد می توانید وبلاگ جدید خود را درخواست کنید. جهت درخواست وبلاگ خود، فقط کد را در http://go.blogger.com وارد کنید. با درخواست وبلاگ تلفن همراه، می توانید به ویژگی ها و تنظیمات Blogger.com دسترسی کامل داشته باشید همچنین به شما امکان می دهد وبلاگ خود را با یک اشتراک Google مرتبط کنید و وبلاگ تلفن همراه خود را با وبلاگ فعلی ترکیب کنید.

اگر هم پوسته‌ی وبلاگ‌تان با انتخاب زبان فارسی به هم می‌ریزد و فکر می‌کنید مقصر بلاگر است سخت در اشتباهید،

توضیحات کامل را در بلاگر فارسی بخوانید.

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo